Ylli televiziv Lauren Goodger dinë si të tërheqë vëmendjen.

Ajo ka festuar së fundmi 34-vjetorin e lindjes në një barë të Londrës, por aq jo bie në sy është veshja e saj.

Lauren u shfaq me një kostum të bardhë, i cili kishte një dekolte shumë të hapur. Gjithashtu për të plotësuar veshjen, ajo mbante veshur një palë sandale dhe një çantë në duar.

Nga fotot e publikuara në “Instagram”, vihet re se Laruen ka “rrezikuar” shumë me veshjen, pasi për pak sa nuk i ka zbuluar gjoksin e bëshëm.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel