Të gjatë, të shkurtër dhe me ngjyra/ Fustanet e nusërisë që zgjodhën VIP-at për ditën e madhe (FOTO)

20/09/2020 12:37

Ditët kur vajzat zgjidhnin një fustan të bardhë tradicional për ditën e tyre të madhe duket se janë të largëta.

Në fund të fundit, nuk ka asnjë arsye se pse duhet që të kufizohen, kur tashmë opsionet për fustanin e nusërisë janë të shumta. Sidomos në ditët e sotme ku industria e modës nxjerr çdo vit modele të reja, shumë interesante dhe aspak të mërzitshme.

E në këtë shkrim do të shikoni disa nga fustanet e bardhë që personazhet e njohur të ekranit kanë zgjedhur për ditën e tyre të madhe. E siç vihet re nga fotografitë e publikuara nga “Bright Side”, të famshmet janë gjithmonë avangardë kur bëhet fjalë për krijimin e stileve dhe ngjarjeve të reja mahnitëse.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel