Me flokë si të Marlyn Monroe dhe fustan të shkurtër, Luana Vjollca “shtang” fansat me fotot e fundit (FOTO)

20/09/2020 14:08

Moderatorja dhe autorja e “Shiko Kush Luan”, Luana Vjollca, ka marrë vëmendjen e fansave në fotot e fundit të publikuar në “Instagram”.

Moderatorja e njohur është shfaqur tepër rinore e veshur me një fustan të zi me pika, që i përafron stilit të viteve 80-të. Nuk kanë munguar komentet pozitive për bukuroshen bionde as nga fytyra të njohura publike, të cilët komplimentonin pamjen fizike të Luanës .

Ndërkaq, kujtojmë se Luana është duke punuar mbi sezonin e ri të emisionit “Shiko Kush Luan”, e cila do të transmetohet në 26 shtator në ekranin e Top Channel.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e më poshtme.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel