Në një ambient të bukur, dekoruar në mënyrë magjespsëse Elita Rudi dhe Gjiko kanë zbuluar se po bëhen prindër për herë të dytë.

Çifti do të jenë prindër të një vajze. Lajmin e publikoi vetë prezantuesja nëpërmjet një shkrimi në Instagram bashkë me fotot.

Ata janë gjithashtu prindër të një djali 19 muajsh, ndërsa po presin me padurim që të vijë në jetë edhe vogëlushja.

“Jemi shume te lumtur qe famijes tone po i shtohet nje vajze, Faleminderit Zot”, ka shkruajtur Elita.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel