Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani, është në prag të shtatzënisë me fëmijën e dytë.

Në një foto të publikuar në “Instagram”, Arbana është shfaqur në krahëët e partnerit të saj regjisor Eudard Grishaj, ku i duket lehtësisht barku i rrumbullakosur.

Arbana ka shoqëruar Eduartin gjatë xhirimeve të një projekti të ri.

“Duke bërë filma dhe fëmijë. Gjatë xhirimeve të “Sofia”, filim i drejtuar nga artisti im i preferuar Eduard Grishaj. I ruoj atij dhe të gjithë skuadrës shumë fat”, ka shkruar moderatorja krahas fotos së publikuar.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel