Tom Cruise udhëton me heliktopter, ndërsa vajza e tij pret  urbanin, dy skaje të largëta mes tyre.

Prej disa ditësh, një foto ku shfaqet vajza e birësuar e aktorit të njohur Tom Cruise po bëjnë xhiron e rrjetit. Bella shihet e veshur me një palë xhinse të zeza dhe me një bluzë jeshile dhe më maskën mbrojtëse për tu mbrojtur nga COVID-19, teksa pret autobusin në stacion.

Ndërkohë, mediat amerikane shkruajnë se babai i saj, ka zgjedhur një mënyrë tjetër transporti, helikopterin e tij privat.

Bella është vajza e birësuar e Tom Cruise dhe Nicole Kidman dhe pas divorcit të tyre ajo jeton jashtë vëmendjes së publikut jashtë Londrës me bashkëshortin.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel