Aktori Brad Pitt është në qendër të medias rozë prej disa javësh për shkak të lidhjes së tij me modelen bukuroshe Nicole Potularski.

Aktori Brad Pitt është në qendër të medias rozë prej disa javësh për shkak të lidhjes së tij me modelen bukuroshe Nicole Potularski. Më pas fjalët morën dhenë kur u  mësua se kush ishte ajo dhe kishte një ngjashmëri të frikshme me ish-bashkëshorten e Pitt, Angelina Jolie.

Modeja shokoi median pasi u mësua se krahas lidhjes romantike me Brat Pitt është edhe në një martesë të hapur. por fansat nuk do t’ia dinë për marrëdhënien me bashkëshortin e saj, por me Jolie, e cila nuk e ka komentuar këtë të lidhje të re.

Një fans ka pyetur modelen nëse ajo dhe Angelina urrehen por duket se situata është krejt ndryshe.

“Ne nuk urrejmë askënd. Ne duam. Ne mbështesim. Ne qeshim. Jeta është e bukur”, shkruan 27-vjeçarja.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel