“PërPuthen”/ Tea vë në “siklet” Arbin, e dërgon për takim në vendin e “pazakontë”

17/09/2020 19:20

Në një qendër estetike! Në këtë formë zgjodhi Tea që të suprizonte Arbin në takimin e realizuar mes tyre.

Takimi shkoi shumë mirë dhe kjo u pa dhe nga dinamika që mori biseda. Prezenca e vajzave të tjera masazhuese që po kujdeseshin për të, e sikletosën jo pak Arbrin.

Gjatë bisedës u zbulua se Tea e Arbi, do të zhvillojnë takime edhe me vajzat e djemtë e tjerë në emision, por nëse ka diçka mes tyre është ende herët të flasim, e gjitha që na mbetet është të presim…

Top Channel