VIDEO shokuese/ Striptiste në funeral?! Vajza, lëvizje “të nxehta” mbi arkivol

16/09/2020 20:06

Një video e pazakontë është bërë virale në rrjetet sociale.

Në të shfaqet një striptiste nga Meksika, duke kërcyer mbi arkivolin e një të vdekuri. Në funeralin e pazakontë shfaqen të dyja anët e medaljes, ka persona që vajtojnë për lamtumirën e dhimbshme, por edhe të tjerë që ngrenë duart lart e këndojnë në kor.

Nuk dihet nëse kjo gjë është pjesë e një rituali në Meksikë, por videoja ka marrë mjaft reagime dhe numëron plot 10 milionë shikime në rrjetin social Twitter. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon…

Top Channel