Fotot e ditës/ Çfarë ka ndodhur anë e mbanë botës, momentet pikante

16/09/2020 17:31
Tym dhe flakë shihen pas një sulmi ajror izraelit në Rripin jugor të Gazës.

Reuters ka përzgjedhur foto më të mira të ditës së sotme me momente të veçanta nga e gjithë bota.

Ndiqini më poshtë…

 

FOTO GALERI
1/21

Top Channel