Ronaldo poston foto me pizhame duke u relaksuar, Georgina tërbon rrjetin me pozat provokuese me bikini

15/09/2020 20:54

Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë një nga çiftet më të pëlqyera në botë.

Ata ndajnë shumë momente me njëri-tjetrin dhe jo pak raste kanë treguar se janë tepër të dashuruar.

Cristiano aktualisht është duke u angazhuar në fazën përgatitore para startit të kampionatit me Juventus, ndërsa 25-vjeçarja është duke u marrë me projekte të shumta modelingu.

Së fundmi ylli i futbollit ka publikuar një foto ku shfaqet i zhveshur me pizhame e duke u relaksuar në jahtin e tij luksoz, ndërsa Gerogina është shfaqur tejet erotike gjysmë e zhveshur, ku ka ekspozuar dhe format shpërthyese.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel