Padyshim ajo është një nga këngëtaret më të komentuara e pëlqyera në rrejte sociale, për shkak të formave të saj mahnitëse.

E kemi fjalën për këngëtaren me famë botërore Nicole Scherzinger. Bukuroshja 42-vjeçare prej një viti është duke kaluar një romancë me Thom, i cili është 7 vite më i ri se ajo. Ata kalojnë shumë kohë së bashku dhe nuk ngurrojnë të publikojnë fotot në rrjetet e tyre sociale.

Megjithëse çifti duket tejet i lumtur në krahët e njëri-tjetrit, mediat britanike shkruajnë se për një kurorëzim të dashurisë së tyre, na duhet ende të presim.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/20

Top Channel