Këngëtarja me famë botërore, Cardi B, ka kërkuar divorcin nga bashkëshorti i saj, reperi Offset.

Ajo ka dërguar dokumentat në gjykatën e Georgia-s. Dyshja u martua në fshehtësi në vitin 2017 dhe kanë një vajzë së bashku të quajtur Kulture.

Në kërkesën për divorc, Cardi B kërkon kujdestarinë e plotë për vajzën e tyre.

Zërat për këtë ndarje qarkullojnë pasi dyshohet se Offset e ka tradhtuar sërish bashkëshorten e tij.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel