E rëndë! 20-vjeçari godet barbarisht gruan, me një grusht e “palos” në tokë (video)

15/09/2020 18:06

Një ngjarje aspak e hijshme ka ndodhur në Malmo të Suedisë.

Një grua, është goditur me një grusht të fuqishëm nga një 20-vjeçar dhe si pasojë ajo ka përfunduar e shtrirë përdhe.

Nuk dihet se përse i riu e ka goditur gruan, por ky veprim i tij ka nxitur një protestë në rrjete sociale.

Përdorues të shumtë janë të mendimit që i riu të arrestohet përjetë dhe ndaj tij mos të ketë lehtësira. Në lidhje me ngjarjen është informuar dhe policia, e cila menjëherë ka nisur një hetim për identifikimin dhe më pas arrestimin e autorit.

Top Channel