Momente paniku! Prindërit e lanë vetëm në shtëpi, vogëlushja varet në parvazin e ballkonit dhe… (VIDEO)

14/09/2020 22:41

Momente paniku janë shënuar në Kinë. Një vajzë katër vjeçare ka mbetur e varur në parvazin e ballkonit të katit të tretë.

Vogëlushja është shpëtuar nga fqinjët, të cilët hapën poshtë saj një batanije të madhe dhe e pritën kur ajo ra nga lartësia.

Ngjarja thuhet se ka ndodhur në provincën Jiangxi. Mediat lokale raportojnë se vogëlushja ndodhej e vetme në ato çaste në apartament, pasi prindërit ishin në punë, ndërsa gjyshërit ishin larguar për pak çaste nga shtëpia.

Fatmirësisht reagimi i fqinjëve e shpëtuan vogëlushen, e cila pa ndihmën e tyre mund të përfundonte në një fund tragjik.

Top Channel