Para dhe pas famës/ Si ndryshoi buzëqeshja e këtyre VIP-ave kur u shndërruan zyrtarisht në të famshëm!

11/09/2020 12:25

Jo më kot thuhet se fama vjen me një shumë të majme parash, madje shpesh, përfshirë edhe një ndërhyrje drastike dentare.

Porsa u gjendën në qendër të vëmendjes, shumë yje ndryshuan formën e dhëmbëve të tyre, disa thjesht i zbardhuan disi, siç nuk munguan edhe ata që vendosën një “set” totalisht të ri dhëmbësh.

FOTO GALERI
1/14
Amy Winehouse

Top Channel