Nga Beckham tek Hillary Clinton, rastet kur njerëzit e famshëm janë kapur mat duke … (FOTOT)

08/09/2020 22:16

Le të jemi të sinqertë, të famshmit janë njësoj si gjithë të tjerët pavarësisht pushtetit dhe parave që zotërojnë.

Natyra njerëzore reagon njësoj në disa situata dhe sidomos kur bëhet fjalë për vajza të bukura.

Në disa foto ta shkrepura nga paparacët, shihen personazhet e famshëm në situata të sikletshme. Këto momente do të mbahen mend përgjithmonë, edhe pse yjet kanë kërkuar që t’i zhdukin nga rrjeti.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel