Reperi i njohur, Mc Kresha, feston sot 36-vjetorin e lindjes. Ndryshe nga vitet e tjera, kjo ditëlindje është mjaft speciale për reperin, pasi ai feston për herë të parë si baba.

Mc Kresha ka zgjedhur të jetë pranë bashkëshortes Erzinës dhe familjarëve në Kanada. Prive.al ka arritur të sigurojë fotografi nga festa familjare. Torta ka qenë me stemën e ekipit të futbollit Arsenal, skuadra e preferuar e Kreshës.

Ndërkaq, nuk dihet edhe për sa kohë do të qëndrojë reperi në Kanada por marrë shkas edhe nga situata me pandeminë që i ka pezulluar koncertet këtë vit. Megjithatë me siguri ai po i shijon shumë këto ditë krah Erzinës dhe vajzës Iza.

Top Channel