Rindërtimi pas tërmetit/ Rama dhe kryebashkiaku Veliaj shkojnë në Petrelë dhe Baldushk

31/08/2020 15:27

Bashkia e Tiranës vijon punën për ndërtimin e banesave individuale në disa fshatra të Tiranës. Për të parë se si po shkojnë punimet e shtëpive të reja në Baldushk shkuan kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku Erion Velija.

Ndërsa në Petrelë pjesë e gëzimit të inagurimit të një shtëpie të re u bënë edhe batutat e kryeministrit ndaj bashkëpunëtorit të tij më të afërt kryebashkiakut Velija.

Top Channel