Koronavirusi prek artin, këngëtari i njohur i muzikës popullore rezulton pozitiv me koronavirus

28/08/2020 21:47

Këngëtari i njohur Shkëlzen Jetishi, ka zbuluar së fundmi për mediat kosovare se është i infektuar me koronavirus.

Ai është shprehur se ndodhet në karantinë dhe se gjendja e tij shëndetësore është shumë e mirë. Ndërkohë ky lajm vjen disa ditë pasi këngëtarja e muzikës popullore nga Fieri, Rainita Pupi, humbi betejën me sëmundjen.

Gjithashtu më herët është raportuar se edhe dy këngëtaret e njohura Adelina Thaçi dhe Eliza Hoxha rezultuan pozitive me koronavirus, por fatmirësisht që të dyja kanë arritur të fitojnë betejën me virusin.

Top Channel