Monica Bellucci pozon nga ballkoni, “çmend” kalimtarët me bukurinë e saj (FOTO)

27/08/2020 12:01

Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 1970, e më pas u kthye në një nga aktoret më të pëlqyera në botë.

Është fjala për Monica Bellucci-n e cila këtë të mërkurë është fotografuar teksa ishte e pranishme në festivalin “Spoleto 63 Festival of 2Worlds” në Spoleto, Itali.

55-vjeçarja ka pozuar nga një ballkon teksa shikonte nga skena e festivalit dhe para kishte pamjen e bukur të qytetit.

Monica shfaqet e gjitha e veshur me të zeza, ndërkohë mbante edhe një palë syze po të zeza. Si gjithmonë ajo duket në super formë dhe “çmend” të gjithë me bukurinë e saj.

Ikona e bukurisë italiane ishte pa të dashurin 36-vjeçar, Nicolas Lefebre, e të cilin thuhet se ka që në maj të vitit 2017 që janë bashkë.

FOTO GALERI
2/8

Top Channel