Monica Bellucci pozon nga ballkoni, “çmend” kalimtarët me bukurinë e saj (FOTO)

27/08/2020 12:01

Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 1970, e më pas u kthye në një nga aktoret më të pëlqyera në botë.

Është fjala për Monica Bellucci-n e cila këtë të mërkurë është fotografuar teksa ishte e pranishme në festivalin “Spoleto 63 Festival of 2Worlds” në Spoleto, Itali.

55-vjeçarja ka pozuar nga një ballkon teksa shikonte nga skena e festivalit dhe para kishte pamjen e bukur të qytetit.

Monica shfaqet e gjitha e veshur me të zeza, ndërkohë mbante edhe një palë syze po të zeza. Si gjithmonë ajo duket në super formë dhe “çmend” të gjithë me bukurinë e saj.

Ikona e bukurisë italiane ishte pa të dashurin 36-vjeçar, Nicolas Lefebre, e të cilin thuhet se ka që në maj të vitit 2017 që janë bashkë.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel

Top News – Mbyllen aplikimet për hetues/ 536 persona aplikuan për të qenë pjesë e BKH
Ironi e fatit, por që epilogun e pati me fund të lumtur. Marianna Scarano, infermiere në repartin e reanimacionit në Poliklinikën e Barit, zbuloi një ditë aty të shtruar bashkëshortin e saj. Marianna është prej nje viti në vijën e parë të frontit kundër sëmundjes me kolegët e saj. Makthi personal sakaq filloi kur i shoqi, Vincenzo u dërgua me urgjencë në spital pasi u ndje papritur keq, ndërsa niveli i oksigjenit në gjak i kishte zbritur në 93. Tamponi i doli pozitiv, dhe e cojne me urgjencë në terapi intensive. E shoqja nuk kishte menduar kurrë se do ta gjente aty. “ Mendova se do ta intubonin, thashë se nuk do t`ia kishte dalë dot. Ishte një tmerr, megjithatë nuk hoqa dorë për asnjë cast. Nuk flija dot natën. Ishte gati e paimagjinueshme, që pas stresit të përjetuar më pacientët në të gjithë këta muaj të kaluar në repartin e terapisë intensive, të përfundoja duke bërë infermieren e një njeriu aq të dashur për mua”, ka rrëfyer ajo. Për fat të mirë, më e keqja kaloi dhe Marianna tani thotë se mund të marrë frymë lirisht, pasi i shoqi ka dalë tashmë nga zona e rrezikut, ndërsa të dy shpresojnë ta hedhin sa më shpejt pas krahëve këtë eksperiencë të frikshme.
Top Channel/ “Pse ke ardhur në shtabin tim, makina është e pastër”/ Bardhi përplaset me policinë
Top Channel/ Lezhë, gati për zgjedhjet/ Dërgohen materiale zgjedhore
Top Channel/ Përgatitjet për zgjedhjet/ Shkodër, mbërrijnë materialet zgjedhore
Top Channel/ Vrasja e Pjerin Xhuvanit. Momenti kur “kërcet” arma