Këngëtari i njohur Sam Smith, ka deklaruar një vit më parë se është biseksual.

Ai së fundmi është  në një lidhje me Francois Rossi dhe bashkë me të është parë duke shkuar në një bar të Londrës.

Këngëtari 28-vjeçar, nuk u shqetësua nga prania e qytetarëve të shumtë për t’i dhuruar një puthje të “zjarrtë” partnerit të tij.

Gjithashtu gjatë takimit të tyre, nuk munguan as prekjet apo skenat e tepruara. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel