Georgina Rodriguez është një nga modelet më të ndjekura e të pëlqyera në rrjete sociale.

Kjo falë impaktit që i ka dhënë famës së saj bashkëjetesa me yllin e futbollit Cristiano Ronaldo, por edhe për bukurinë që e karakterizon.

Modelja 25-vjeçare ka postuar së fundmi një foto ku shfaqet me një kostum të bardhë dhe me disa pika të zeza, e cila ia ekspozon mjaft bukur linjat trupore. Ndërkaq, Georgina dhe Cristiano, janë përfolur se kohët e fundit janë fejuar.

Këtë e përforcon edhe më shumë një foto e publikuar nga modelja, në të cilën zbulohet unaza e madhe që futbollisti i ka dhuruar.

FOTO GALERI
1/24

Top Channel