​Aktorja e njohur humb 18 kilogramë, i habit të gjithë me pamjen e saj të re (FOTO)

27/08/2020 14:44

Aktorja Rebel Wilson i befasoi fansat me foton e saj të fundit në Instagram, e cila tregoi një transformim drastik fizik.

Rebel pozoi me një fustan blu me bel dhe tregoi një vijë gjithnjë e më të hollë, dhe komentet vazhduan të vijnë.

“Çfarë, super-modeli?”, “Ti dukesh e mahnitshme”, “Rebel, ti dukesh e mrekullueshme! Zot, kështu si? Keni humbur kaq shumë kile, ju jeni frymëzimi im”, “Unë nuk mund të ndihmoj, por mrekullohem me transformimin tuaj, ju dukeni mahnitëse, edhe pse ju dukeshit e mrekullueshme më parë,” shkruajnë fansat e saj.

Aktorja 40-vjeçare ka humbur 18 kilogramë deri më tani, dhe ajo më parë deklaroi se dëshiron të arrijë një peshë prej 75 kilogramësh. Revista ‘People’ pretendon se dieta e Mayr Method është pjesërisht përgjegjëse për transformimin e saj, dhe trajneri i saj personal zbuloi se aktorja ushtron gjashtë herë në javë dhe shpesh del në shëtitje. 

FOTO GALERI
1/9

Top Channel