Që kur konfirmuan lidhjen e tyre, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj nuk kanë nguruar të ndajnë momente me njëri-tjetrin edhe në rrjete sociale. Së fundmi, ka qenë aktori i humorit ka postuar disa foto nga një darkë romantike që ka kaluar së bashku me Jonidën.

Krahas tyre, Romeo ka bërë dhe një dedikim romantik, teksa shkruan: ” Ti qesh, unë qesh. Kështu funksionon”. Por, aktori nuk kishte si të mos merrte dhe disa fjalë të ëmbla nga partnerja, e cila shkruan: “Ne qeshim e qajmë bashkë o zemër”.

Dyshja u përfol prej kohësh se janë në një lidhje dashurie, por vetëm pak muaj më parë ata pranuan publikisht se janë bashkë.

Top Channel