Pa asnjë rrobë veshur në shtrat, modelja e famshme zbulon tatuazhin pranë të pasmeve (FOTO)

26/08/2020 18:52

Modelja e famshme, Emily Ratajkowski, ka zbuluar prej kohësh se nuk e ka aspak problem që të ekspozojë format e saj trupore.

Në profilin e saj në “Instagram” mund të gjeni poza nga më të ndryshmet, me bikini, me veshje ekstravagante, pa reçipeta apo edhe nudo fare.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ajo ka ndarë me ndjekësit një fotografi ku shfaqet e gjitha pa asnjë rrobë veshur. Me këtë pozë, ajo ka dashur që të tregojë edhe tatuazhin e fundit pranë të pasmeve.

Ratajkowski pozoi e shtrirë përmbys dhe në plan të parë vuri të pasmet e saj ku në shpinë i dukej tatuazhi i ri “Emrata”.

Emily ka bërë tatuazh në trup dy germat e para të emrit dhe katër gërmat e para të mbiemrit të saj. “Dëshiroj t’ju them se kjo ishte e përhershme,”- shkroi modelja në përshkrimin e fotos hot.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel