Është një nga meshkujt më të pashëm, David Beckham përdor makijazhin e bashkëshortes (FOTO)

25/08/2020 08:38

David Beckham është një nga meshkujt më të pashëm në botë! Edhe pse 45 vjeç, ai nuk e ka aspak problem që të tregojë se është i fiksuar pas produkteve të bukurisë së bashkëshortes së tij, Victoria.

Një raport i ri ka dalë në përfundimin se futbollisti i njohur përdor make-up-in e 46-vjeçares, një bronzer të markës VBB. Madje duket se Victoria e teston kozmetikën e saj te bashkëshorti duke e quajtur atë modelin e saj më të mirë.

“Ai është modeli im më i mirë. Sapo kam marrë një mesazh nga David që i ka mbaruar serumi. David e adhuron atë do t’i çoj disa”, tha Victoria gjatë një video live në “Instagram”.

Kujtojmë se vitin e kaluar, David përdori tonin e syve gjatë një seti fotosh të mrekullueshme për revistën Love.

Ish-kapiteni i Anglisë ka folur më parë për përdorimin e produkteve të bukurisë së gruas së tij, duke përfshirë balsamin e buzëve dhe hidratuesit.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel