Nuk përmbahen, Dua Lipa dhe Anwar Hadid puthje të zjarrta në mes të detit dhe miqve (FOTO)

24/08/2020 20:25

Në të njëjtën kohë që e gjithë familja ndodhet në Shqipëri për të kaluar pushimet, këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, ka menduar që t’i kalojë pushimet këtë herë larg tyre, në shoqërinë e të dashurit model Anwar Hadid.

Dyshja janë fotografuar në plazhet e Malibusë, nën shoqërinë e miqve. Këngëtarja dhe model i njohur janë fotografuar teksa bënin sërf, por nuk kanë munguar as përqafimet dhe puthjet e zjarrta mes tyre. Në këtë udhëtim dyshja e njohur dëshmoi edhe njëherë se janë tmerrësisht të dashuruar me njëri-tjetrin!
Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel