Këngëtarja e njohur, Elvana Gjata, së fundmi ka zbuluar se ku po i kalon pushimet e kësaj verë.

Elvana ka postuar një video në “Instagram”, ku shihet duke notuar në det dhe nga sa na la të kuptojmë ndodhet në jug të Shqipërisë. “Po marr frymë…nën ujë”, ka shkruar këngëtarja krahas videos që ka marrë mijëra pëlqime dhe komente.

Për më tepër ju ftojmë të shikoni galerinë e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel