Moderatorja Arbana Osmani, ka publikuar së fundmi një fotografi në rrjete sociale, ku shihet në një ambient të shtëpisë të mbushur plot e përplot me trëndafila.

“Në këtë pikë, mendoj se kemi në shtëpi më shumë trëndafila se sa lego-s”, ka shkruar moderatorja.

Arbana nuk e ka zbuluar se kush ja ka bërë këtë surprizë, por ndjekësit të gjithë njëzëri mendojnë se pas kësaj qëndron partneri i saj, Eduard Grishaj. Kujtojmë që moderatorja e njohur është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe pritet të sjell në jetë fëmijën e parë më regjisorin.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel