Një 68 vjeçar është gjetur i mbutur në lumë në Mullet.

Policia bën me dije se ngjarja ka nodhur rreth orës 03:25 dhe se viktima është shtetasi e iniciale SH.P.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet se është mbytur aksidentalisht.

Top Channel