Partnerja e Mauro Icardit, Wanda Nara, ka tërhequr sërish vëmendjen në rrjetet sociale me fotot që publikon. Bukuroshja argjentinase, ka publikuar një foto shumë seksi sot.

Nara shihet teksa bën dush në ambient publik, e veshur me bikini dhe në një pozicion shumë tërheqës.

Foto duket që është pëlqyer shumë nga  mijëra fansa të Wanda Naras, e cila duket se do na befasojë deri në fund të verës.

Top Channel