Pasi kaloi më shumë se dy javë pushime në Ibizia të Spanjës, Demi Rose është rikthyer sërish në Britani duke rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

Modelja 25-vjeçare nuk i është ndarë bikinëve këtë verë, të cilat ia nxjerrin më në pah format bombastike. Demi u shfaq e ulur në një shezlong e veshur me bikini ngjyrë palme, por veç formave të bëshme vëmendje mori dhe libri që ajo po lexonte.

E pas leximit të disa faqeve të librit, modelja i kushtoi vëmendje dhe celularit, ku u pa shumë aktive…

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 

 

FOTO GALERI
1/12

Top Channel