Të jesh shumë i pasur, jo domosdoshmërish do të kesh në krahë një partner/e që shpenzon shumë para në luks dhe gjëra të padobishme.

Të përzgjedhurit tonë janë partneret e disa prej njerëzve më të pasur në botë, e megjithatë, ato nuk shpenzojnë pafundësisht para nëpër dyqane, qendra estetike apo parukeri.

 

Këto gra janë të thjeshta, të zgjuara dhe qëndrojnë larg vëmendjes së publikut pavarësisht se në krah kanë bashkëshortë që llogarisin shifra të çmendura parash.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel