Një modele braziliane, është përfshirë nga flakët pas një debati që kishte me të dashurin. Si pasojë e incidentit, Katiuscia Silva Mota, 31 vjeçe, pësoi djegie në pjesën më të madhe të trupit.

Në videon e bërë virale shikohet Katiuscia teksa po debatonte me të dashurin jashtë  një ndërtese.

Në debat e sipër ajo i vendos flakën vetes dhe shihet duke u larguar me shpejtësi.  Më pas i dashuri i 31-vjeçares shfaqet duke vrapuar pas saj për të shuar flakët.

Është ende e paqartë se përse u shkaktua djegia, por pas incidentit modelja është dërguar menjëherë  në spital, nga ku raportohet se gjendja e saj është e qëndrueshme…

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel