Të jesh i famshëm nuk do të thotë se i shmangesh shenjave të plakjes apo defekteve në fizik.

Mirëpo të famshmit që përndiqen nga komplekset, e dëshirojnë që gjithmonë të duken bukur, priren që të gjejnë çdo mënyrë për të qëndruar gjithnjë në formë.

 

Kjo mundësohet me anë të “Photoshop-it”, por ka raste kur fansave nuk i shpëton detaji më i vogël tek i preferuari i tyre dhe “kamuflimi” i Vip-ave shkon dëm.

 

Ne kemi gjetur për ju disa nga këto raste, për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 

FOTO GALERI
1/7

Top Channel