Pushimet në jaht duket se kanë qenë një zgjedhje e mirë për familjen Ronaldo.

Ylli i futbollit dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez, janë shfaqur tejet të dashuruar këtë periudhë, teksa po shijojnë pushimet në brigjet e Italisë dhe Francës.

Në këto udhëtime, Georgina ka treguar se është një nënë e përkushtuar, edhe pse nga katër fëmijët e Ronaldos vetëm dy vjeçarja Alana Martina është fëmija i saj biologjike. Gjithashtu nuk kanë munguar edhe romancat.

Kur flasim për romancat e kemi fjalën për foton e fundit e publikuar nga çifti, ku futbollisti dhe modelja janë parë duke u përqafuar e  puthur tërë dashuri…

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/20

Top Channel