Në rrjete sociale ka nisur një rivalitet i heshtur mes të rinjve se kush pozon më bukur.

Nga i/e shkurtër në i/e gjatë, nga elegante në forma të kolme, “Photoshop-i” në ditët e sotme ta ofron këtë mundësi.

Megjithatë, nuk janë të paktat rastet kur në përpjekje për të arritur perfeksionin, përdoruesit e rrjeteve sociale kanë dështuar dhe rezultati ka dalë tejet qesharak.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 

FOTO GALERI
1/17

Top Channel