Foto të rralla të princeshë Diana-s, nga dasma te takimi me Nënë Terezën

19/08/2020 14:04

Princesha Diana ishte një nga gratë më të fotografuara në të gjithë botën.

Çdo lëvizje e saj u dokumentua në vitet ’80 dhe ’90 nga paparacët.

Vdekja e saj i shkaktoi botës një shok të vërtetë dhe shumë fajësuan tabloidet e kulturës, që e ndiqnin këmba këmbës. Shijoni fotografitë e mëposhtme që tregojnë një anë shumë të veçantë të Dianës para se të ndahej nga kjo jetë.

FOTO GALERI
1/75

Top Channel