Një foto-sesion i zakonshëm nuk shkoi siç pritej për këngëtaren Bleona Qerreti, e cila pësoi një incident në momentin që po pozonte.

Këngëtarja seksi, është shfaqur e veshur pa reçipeta, vetëm me një rrjetë të hollë në trup dhe mbathje, e teksa po pozonte ka rrëshqitur. Këtë moment të sikletshëm, bukuroshja e ka publikuar në “Instagram-in” e saj.

 

“Plagosje në krye të detyrës”, ka shkruar këngëtarja në lidhje me incidentin.

 

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 

FOTO GALERI
1/12

Top Channel