Shiu e koronavirusi nuk ndalin festat e shthurura të të rinjve, ‘çmenduri’ në rrugët e Britanisë – Foto

16/08/2020 13:53

Një traditë tashmë që nuk e ndal dot as rrebeshi i shiut, apo situata kaotike e krijuar nga pandemia e koronavirusit, britanikët gjithnjë e më shumë të dashuruar pas jetës së natës.

Në fotot e publikuara nga mediat britanike, shfaqen vajzat gjysmë të zhveshura teksa lageshin në shi. Dikush duke u mbrojtur me një xhaketë mbi kokë, e dikush tjetër duke përdorur çantë, kjo panoramë u krijua kudo në rrugët e qyteteve.

Të rinjtë grupe grupe enden drejtë festave të shthurura, ku nuk mungojnë alkooli dhe veprimet e turpshme.
Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/20

Top Channel