FOTO/ “Kujtime”! Këngëtarja publikon foton e rrallë, ja si dukej Xhensila Myrtezaj kur ka qenë e vogël

16/08/2020 14:18

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, është një nga vajzat më të dashura të show-bizit shqiptar.

Ajo bashkë me partnerin, aktorin e humorit Besart Kallaku, janë tepër të komentuar dhe pëlqyer nga fansat për shkak të postimeve të publikuara në rrejte sociale.

Xhensila ka një bukuri të admirueshme, e cila është rezultat i transformimit nga fëmijëria e deri më tani. Këtë gjë e konfirmon një foto e publikuar nga vetë këngëtarja, e që na kthen pas në kohë, në fëmijërinë e saj ku shfaqet e veshur me një xhup të trashë dhe me një pamje tejet serioze. “Kujtime”, ka shkruar Xhensila krahas fotos…

FOTO GALERI
1/13

Top Channel