I moshuari rrëzohet nga sulmi i maces, qeni i tij nis “hakmarrjen” (FOTO)

14/08/2020 20:37

Një burrë i moshuar në Kinë, ishte duke shëtitur me qenin e tij, kur një mace i hidhet mbi kokë nga një ndërtesë e lartë dhe si rrjedhojë ai përfundon i shtrirë përdhe.

I moshuari Gao Fenghua, ishte duke bërë shëtitje në qytetin Harbin kur ndodhi ngjarja. Në pamjet e publikuara shikohet se si qeni i burrit shkon dhe sulmon macen, duke u “hakmarrë” në një farë mënyre për pronarin.

Sakaq, raportohet se Fenghua është dërguar menjëherë në spital dhe raportohet se gjendja e tij shëndetësore paraqitet e rënduar.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel