Jo vetëm në këngë, Rita Ora fiton një vëmendje të madhe dhe me fotot që poston në rrjete sociale.

Në foton e fundit të publikuar, këngëtarja me origjinë shqiptare, shfaqet e veshur me një fustan të zi poshtë së cilës i shihen bikini fare të holla. Veç veshjes sensuale në fokus Rita ka vendosur një plan të madh buzëqeshjeje.

“Ndonjëherë thjesht duhet të qeshësh”, shkroi këngëtarja krahas fotos së publikuar.

Sakaq, kujtojmë që Rita ditë më parë ka qenë duke shijuar pushimet në Ibizia, në shoqërinë e partnerit të saj Romain Gravas, me të cilin ka ndarë momente të shumta intimiteti.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 

FOTO GALERI
1/15

Top Channel