Pa asnjë grimcë grimi në fytyrë/ Georgina pozon foton e rrallë e në pah nxjerr format bombastike (FOTO)

10/08/2020 20:55

Georgina Rodiguez, ka fituar një popullaritet po aq sa dhe partner i saj, Cristiano Ronaldo.

Modelja 26-vjeçare është mjaft e komentuar për format bombastike, por edhe për pasqyrimin e një gruaje të përkushtuar  e të dedikuar ndaj familjes. Ajo së fundmi ka postuar një foto në rrjete sociale, ku shihet se ka ekspozuar zonën e gjoksit më shumë seç duhet.

 

Gjithashtu fansave nuk i shpëtoi edhe fakti që Georgina s’kishte vendosur grim në fytyrë, e duhet pranuar që edhe pa të është një yll e vërtetë.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 

Top Channel