Kim Kardashian dhe Kanye West duket se kanë arritur të vënë përsëri çdo gjë në rregull.

Çifti i famshëm kanë kaluar shtatë ditë pushimi në Punta Cana të Republikës Domenikane.

Bashkëshortët dhe katër fëmijët e tyre u panë duke dalë nga një avion privat.

Kim dhe Kanye kanë zgjedhur heshtjen, por burime të afërta me çiftin thonë se lidhja e tyre është duke u stabilizuar.

 

FOTO GALERI
1/7

Top Channel