Foto/ Dua befason fansat, shfaqet tepër seksi me qenushin në krahë…

10/08/2020 19:07

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, aktualisht është duke shijuar jetën në Kaliforni.

Dua së fundmi ka birësuar dhe një qen, të cilin e mbanë gjithmonë me vete, madje dhe teksa ndodhet në momente intime me të dashurin Anwar Hadid.

Së fundmi këngëtarja është shfaqur me kostum ngjyrë “pudre” që i rrinë ngjit pas trupit dhe në krahë mban qenin e quajtur Dexter.

Ndërsa disa ditë më parë Dua i habiti të gjithë teksa ndodhej në shtrat me Anwar dhe në mes tyre qëndronte pikërisht qenushi.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel