Justin Bieber kishte menduar të bënte në turne këtë verë, por pandemia e Covid-19 ndryshoi gjithçka.

Në vend të turneut, ylli i popit është duke kaluar ca kohë cilësore me gruan e tij, Hailey Bieber. “Epo, ne nuk kemi bërë ende një bebe, kështu që … ,” tha me shaka modelja 23-vjeçare gjatë një diskutimi në panelin virtual për PaleyFest LA.

“Në shtator ne bëjmë dy vite martese kështu që kemi shijuar kohën tonë së bashku dhe jemi njohur më mirë”.

Biebers nuk kanë qenë në shtëpi tërë kohën, megjithatë. “Ne kemi qënë në udhëtim … thjesht duke mbajtur distancën sociale,” ndan Justin.

“Jemi vetëm ne të dy,”- shton Hailey.

Top Channel