Wada Nara dhe Icardi shijojnë Parisin, shfaqen tepër të dashuruar në postimet e fundit (FOTO)

07/08/2020 23:03

Wada Nara dhe Maru Icardi janë një nga çiftet më të komentuara.

Reagimet e çiftit në daljet publike, nuk i la shije të mirë tifozëve të Interit, ekip i cili argjentinasi kaloi gjashtë vite të karrierës. E për këtë shkak ai u transferua në Paris në radhët e Paris Saint Germain.

Mirëpo duket se dyshja po e shijon qëndrimin në qytetin e “dashurisë” dhe kjo dëshmohet dhe nga fotot që ata kanë hedhur në rrejte socaiale.

Çifti prej kohësh i ka sheshuar të gjithë barrierat dhe duket se nuk i bëjnë përshtypje komentet negative, kjo u pa në kohën kur ato pozuan tërësisht nudo dhe sharjet e fyerjet në drejtim tyre ishin të shumta. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel